Skip to main content

Geslaagde Doe-Dag voor VMBO-leerlingen bij CulturA & Zo

  • Gepubliceerd op 18 maart 2025

 

Tijdens de Doe-Dag maakten VMBO-leerlingen kennis met de wereld van horeca, evenementen en techniek bij CulturA & Zo. De dag begon met een speurtocht door het gebouw, waarna de leerlingen zelf aan de slag gingen.

In de horeca leerden ze over gastvrijheid en bedachten ze hapjes voor de Hitster Bingo, waarbij uiteindelijk werd gekozen voor nacho’s met guacamole en kaas. Bij het evenementen organiseren ontstond een creatief idee voor een kerstmiddag met koekjes versieren en een filmvertoning. De leerlingen die zich verdiepten in techniek ontdekten hoe licht en geluid bijdragen aan een realistische ervaring, zoals het simuleren van een naderende ambulance.

De dag werd afgesloten met een gezellige ronde Hitster Bingo en een drankje. Al met al een inspirerende ervaring waarbij de leerlingen op een interactieve manier ontdekten wat CulturA & Zo te bieden heeft.